Poprzedni temat :: Następny temat
WOJNA ŚWIATÓW 17-19.07 gdzieś na śląsku
Autor Wiadomość
Kicia 

Wysłany: 2015-06-24, 13:30   WOJNA ŚWIATÓW 17-19.07 gdzieś na śląsku

Czy GRDI wybiera się na Wojnę Światów?
info na ten temat KLIKNIJ TU

Trailer imprezy KLIKNIJ TU

A zapytuję po to abyśmy mogli rozważyć wspólny wypad i transport tak jak to udało na SXIX (mam nadzieję że tym razem nic wam nie wypadnie.... <nuci> ).
Po wielodniowych poszukiwaniach przeciwnika po lesie proponuję tym razem na luzie utopić w farbie śląskich kulojebców....

www.horseteam.info

Prox 
Rekrut
Strength & Honor

Wysłany: 2015-06-24, 22:14   

Cytat:
Po wielodniowych poszukiwaniach przeciwnika po lesie proponuję tym razem na luzie utopić w farbie śląskich kulojebców....

Krótko i na temat.

snajper 
G.R.D.I.
skydiving

Wysłany: 2015-06-27, 18:45   

Zapisanych jest już 360 osób,prawdopodobnie będzie to rekordowa Wojna Światów

Przedstawiam najdłuższy z dotychczasowych postów czyli scenariusze,opis oraz misje które dodają smaku zabawie.
Scenariusz będzie podzielony na trzy dni i będzie dzielił się z siedmiu części.Ile części i w jakim dniu opisałem w grafiku powyżej.Teren jak wspominałem jest podzielony na trzy sektory speedbalowy,leśny oraz urbanistyczny.Na każdym będzie jedna flaga.Celem każdej ze stron będzie przejęcie tych trzech flag czyli umieszczenie swojej w swoich barwach najwyżej ( niebieska Śląsk,czerwona - Polska ) W każdej z części scenariusza do zdobycia będą trzy punkty ( trzy flagi ) przykład jeśli Śląsk przejmnie dwie,Polska jedną wpisujemy na tablicę 2 - 1 dla Śląska ,po zakończeniu części scenariusza flagi zostają zneutralizowane i w kolejnej odsłonie punkty zdobywamy na nowo czyli do zdobycia w ciągu trzech dni będzie 21 punktów czyli 7 części razy trzy.Proste
Emotikon smile
ale żeby było ciekawiej wprowadziłem trzy dodatkowe misje ,po jednej na każdy dzień oraz grę nocną i one są dodatkowo punktowane. Jakie i za ile punktów to już poniżej.Armia która po trzech dniach zdobędzie najwięcej razy flagi i skutecznie wykona misje zwycięży Wojnę.

1.DZIEŃ PIERWSZY ' POCZĄTEK KOŃCA" - Piątek
Dwie ostatnie klęski Śląska pod Myśliną i Łodzią sprawiły że dowódca armii Śląsk głodny zemsty oraz spragniony zwycięstwa z dumą spoglądał na otaczające go setki żołnierzy gotowych do rozstrzygającej bitwy.Donośny huk artylerii przeszył popołudniową ciszę a powietrze rozdarły tysiące kul.
Nie ma odwrotu pomyślał...za rodzinę,ojczyznę i pokój....DO ATAKU !!!!!

OPIS
Jak wyżej opisane oby dwie strony muszą przejąć kontrolę nad trzema flagami i tym samym zdobyć punkty,w piątek będą dwie części scenariusza w każdej trzy punkty do zdobycia.

MISJA - WYSADZIĆ AUTOBUS

Zadaniem sił Śląskich których szpital i baza będzie koło rzeki z tyłu pola będzie przedostać się pod autobus który będzie przy szpitalu Polski i odpalić znajdujący się przy nim ładunek z mąką i achtungami
Emotikon smile
jeśli się to uda Śląsk otrzymuje dodatkowe trzy punkty ,jeśli Polska obroni to otrzymuje trzy punkty.

2.DZIEŃ DRUGI "POLA CHWAŁY" - sobota
Po wyczerpującej bitwie dowódca armii Polskiej spoglądał na teren i las za którym czaił się wróg.Przenikliwym wzrokiem przeszywał przygotowującą się armię do kolejnych walk.Widział że nie może ich zawieść oraz swojej ojczyzny,również dlatego że w jego żyłach płynęła Polska krew przodków...szlachecka krew.Chwilę póżniej stojąc na czele rozpoczął ofensywę.

OPIS
Dokładnie tak samo jak w piątek przejmujemy flagi i zbieramy tym samym punkty dla swojej armii.

MISJA - ASY WYWIADU

Dowódcy obydwu armii oraz wywiadowcy otrzymają zadanie do zrealizowania.Zasięg działań obejmnie cały teren łącznie z sektorem imprezowym.Dostępne będą wszystkie środki w celu zwycięstwa.Do dnia imprezy szczegóły misji znam tylko ja.Armia która wykona misję otrzyma dodatkowo 5 punktów.

MISJA NOCNA - "BUNKER"
W czasie gdy na linii frontu trwały zaciekłe walki ,elitarna jednostka śląskich komandosów przejęła strategicznie ważny bunker na wzgórzu oraz znajdujący się w nim cenny ładunek.Dowódca sił Polski nie mając wyboru wysłał do odbicia swoich najlepszych weteranów.......Nadchodziła noc...

OPIS
Celem sił Polski jest przejęcie znajdującej się w bunkrze skrzyni bronionej przez Śląsk i przyniesienie jej do namiotu imprez oraz przekazanie prowadzącemu.Opis gdzie będzie skrzynia znajdziecie w galerii pod jednym zdjęć.Bunker jest 0.5 km za terenem Wojny za baza Śląska.W misji można brać jeńców,używać min,kulek pudrowych,noktowizorów i innych środków.Zabronione są petardy hukowe oraz walka wręcz.Jeśli Polska przejmnie skrzynię otrzyma 5 punktów dodatkowych,jeśli Śląsk obroni to oni otrzymają 5 punktów.Proszę zobaczyć jaki będzie księżyc wtedy :)Jedyne fotki z terenu w galerii https://www.facebook.com/media/set/…

3.DZIEŃ TRZECI "HONOR I CHWAŁA" -niedziela
Rozpoczął się ostatni rozstrzygający dzień bitwy,zacięte walki trwały o każdy dom,wzgórze i kamień.Żadna ze stron nie zyskała znaczącej przewagi,kolejne godziny przesądzą o losach wojny.Kto zwycięży ??? Kto opanuje cały region i kraj ???!!!!!

OPIS
W ostatnim dniu dwie części scenariusza i tym samym zdobycie sześciu punktów czyli flag oraz misja.

MISJA - "SKRZYNIA SZTURMOWCA"
Na środku pola speedbalowego umieścimy skrzynię odpowiednio obciążoną.Celem będzie przenieść skrzynię ( kilkadziesiąt kilogramów) do swojego szpitala i zgarnąć tym samym dodatkowe trzy punkty.Osoby niosące skrzynię gdy dostaną zostawiają skrzynię w tym miejscu gdzie dostali.
SALAMANDRA 2014,
AEGIS II
I bardzo wiele innych
Ostatnio zmieniony przez snajper 2015-06-27, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  

celika 
Elitarne Jednostki

Wysłany: 2015-06-27, 20:04   

ale żałuję żed nie pojadę , ale w tym terminie mam odyseje w kutnie

szifo 
Elitarne Jednostki
G.R.D.I.

Wysłany: 2015-07-02, 00:06   

jestem na tak <piwo>

Kicia 

Wysłany: 2015-07-07, 21:18   

Wklejam listę z forum HT:

1,2. Nagroda, NINjA
3. EaSy2KiLL
4,5 mike_low, jelonek
6. Kicia
7. Prox
8. tyrg
9. VojciechU
10 / 11. Koniu / Edyta
12. Benny

Dopisujcie się jeśli się wybieracie.

www.horseteam.info

yankes 
G.R.D.I.

Wysłany: 2015-07-08, 18:11   

Z tego co wiem to odpuszczamy .Przynajmniej na 100 % Ja i Celika

UNIT 5
,BLACK OPS
AEGIS II

Otosiu 
Komandos
NON SERVIAM

Wysłany: 2015-07-08, 22:18   

...Panowie?

Samemu słabo jechać, ale chętnie bym się kopsnął :-)

Wolf 
G.R.D.I.

Wysłany: 2015-07-09, 09:44   

mam rodzinny wyjazd więc tez odpuszczam

snajper 
G.R.D.I.
skydiving

Wysłany: 2015-07-10, 22:46   

ja mam żniwa w robo ale wiem z pewnego źródła szifo by pojechał na sobote i niedziele
SALAMANDRA 2014,
AEGIS II
I bardzo wiele innych

szifo 
Elitarne Jednostki
G.R.D.I.

Wysłany: 2015-07-10, 23:02   

Ja i Otosiu pewnie pojedziemy.Ale dam znać co i jak..
Kicia jak możesz to wyślij mi nr telefonu

Prox 
Rekrut
Strength & Honor

Wysłany: 2015-07-12, 20:18   

Szkoda, że GRDI z takiej impry się wysypało... :-(

Otosiu 
Komandos
NON SERVIAM

Wysłany: 2015-07-12, 22:06   

Prox napisał/a:
Szkoda, że GRDI z takiej impry się wysypało... :-(

Proxu, Szifo i ja się ogarniamy :-)

Prox 
Rekrut
Strength & Honor

Wysłany: 2015-07-13, 21:43   

Panowie, z racji że sporo osób nie jedzie, nie pożyczył by kto elektryka w zestawie? Wiem, że własny sprzęt to własny sprzęt i pewnie nie za bardzo ludziska chcą się nim dzielić ale może jednak ktoś, coś... :-)

yankes 
G.R.D.I.

Wysłany: 2015-07-13, 22:09   

Dał bym Ci X7 z e-ripem ale trza do niego tylko twarde kulki no i wczoraj córka upuściła i pękł cyngiel do naciągania .

UNIT 5
,BLACK OPS
AEGIS II

Odpowiedz do tematu